19.01.2013

Tak jak obiecałam ♥

Troche więcej o słodkich kłamstewkach :)
Słodkie kłamstewka (ang. Pretty Little Liars) – amerykański serial dramatyczny na podstawie serii książek Pretty Little Liars Sary Shepard, opowiadający historię czterech dziewczyn – Spencer, Hanny, Arii oraz Emily – których przyjaźń skończyła się po zaginięciu "królowej" ich paczki – Alison. Rok później cała czwórka zaczyna dostawać wiadomości od kogoś, kto podpisuje się "A". Osoba ta grozi, że rozpowie ich sekrety. Wszystkie, a nawet te, o których wiedzieć mogła tylko Alison.

Serial opowiada o grupie pięciu przyjaciółek. Aria (Lucy Hale), Hanna (Ashley Benson), Emily (Shay Mitchel) i Spencer (Troian Bellisario), mimo dobrych stosunków z Alison (Sasha Pieterse) nadal pozostają w jej cieniu. Pewnej nocy dziewczyny urządzają małą imprezę w domku na podwórku Spencer(Troian Bellisario), podczas której Alison tajemniczo znika. Poszukiwania trwają rok, przez który przyjaźń dziewczyn nieco osłabła. Wraz z nowym rokiem szkolnym przyjaciółki zaczynają dostawać wiadomości od tajemniczego 'A'. Wiadomości te dotyczą sekretów, które znać mogła tylko Alison, dlatego wszystkie podejrzewają, że to właśnie ona jest ich nadawczynią. Sprawy komplikują się, kiedy okazuje się, że zostało odnalezione ciało Ali. Podczas pogrzebu wszystkie dostają tą samą wiadomość od nieznajomego nadawcy, podpisanego jako 'A'. Teraz dziewczyny muszą uważać, aby tajemniczy prześladowca, który zdaje się być wszechobecny, nie wydał ich sekretów mogących skrzywdzić nie tylko je, ale i ich bliskich. Czeka je również wiele zawirowań miłosnych, wyrzeczeń i prób.
Akcja toczy się już trzeci sezon. W każdym, z kolejnych odcinków poznajmy coraz to nowe tajemnice bohaterów, przeżywamy razem z nimi emocje dotyczące ich związków. Mimo to głównym wątkiem nadal pozostaje zdemaskowanie 'A', którym może być tak naprawdę każdy, włączając w to osoby z najbliższego otoczenia. Każdy epizod sprawia, że mimo iż wiemy coraz więcej, coraz trudniej jest nam wytypować kim tak naprawdę jest tajemniczy prześladowca, a kto tylko należy do jego drużyny.


A teraz główne bohaterki :
 Aria :

 Aria razem z rodzicami Ellą i Byronem i bratem Mike’em wraca po roku nieobecności do rodzinnego miasta. W barze poznaje młodego mężczyznę- Ezrę Fitza, z którym nawiązuje romans. Chłopak okazuje się być jej nowym nauczycielem angielskiego. Natychmiast otrzymuje wiadomość od „A” które zaczyna szantażować Arię jej sekretnym romansem.

Grana prze Lucy Hale
Karen Lucille Hale
ur. 14 czerwca 1989
wzrost: 1.57 mSpencer 
Spencer to inteligentna i silna dziewczyna, mająca słabość do chłopaków swojej siostry- Melissy. Po pocałunku z Wrenem- nowym narzeczonym Mel A zaczyna grozić, że wszystko powie starszej Hastingsównie. Była dziewczyna Alexa, aktualnie spotyka się z Tobym. Przyrodnia siostra Jasona. Jedyna osoba, której bała się Alison.
Grana przez Troian Bellisario
Troian Avery Bellisario
ur. 28 października 1985
wzrost: 1.70 m

Hanna  

Hanna jest szkolną Queen Bee. Za życia Ali szara myszka z problemami z nadwagą. A korzysta ze starych problemów Hanny i nowych, stworzonych przez matkę Han- Ashley. Była dziewczyna Seana. Aktualnie spotyka się z Calebem. Przyjaźni się z Moną i Lucasem, którzy to świetnie wykorzystują.
Grana przez Ashley Benson
Ashley Victoria Benson
ur. 18 grudnia 1989
wzrost: 1.65 m


Emily  

 Emily Fields jest  pływaczką, która zaprzyjaźnia się z Mayą St Germain, nową mieszkanką byłego domu Alison. Przy Mayi Emily odkrywa, że jest lesbijką. A szybko podłapuje jej sekret i zaczyna szantażować dziewczynę. Przyjaciółka Toby’ego- jako pierwsza wierzy w jego niewinność. Była dziewczyna Bena i Samary. Po śmierci Mayi wraca do Paige- koleżanki z drużyny pływackiej.
Grana przez Shay Mitchell
Shannon Ashley Mitchell
ur. 10 kwietnia 1987
wzrost: 1,73m

Ja serial pokochałam wciąga strasznie polecam ♥


Inna :*

1 komentarz:

  1. pomysłowy post .; D
    Lubie takie zapraszam do mnie . ; D

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz bardzo dziękuje, są one dla mnie bardzo ważne i motywują mnie do dalszego pisania bloga.
Jak już komentujesz to zostaw link do swojego bloga, dzięki temu łatwiej będzie mi się odwdzięczyć :)